Tip na darček

Darček pre otca : 22 tipov na darček pre otca

Darček pre otca. Neviete aký darček zvoliť pre vášho otca? Vybrali sme pre vás niekoľko typov na darček pre otca. Dúfame že vám týmto článkom pomôžeme vybrať si právne.

darček pre otca

Darček pre otca do 25e

1. Termoska

Ak váš otec pracuje vonku, je skvelým darčekom kúpiť mu termosku. Termoska sa vždy zíde či už na kávu tak aj na čaj.Najlepší výber termosiek.

1.termoska

2. Meteostanica

Meteostanica je skvelý typ na darček pre otca. Na výber je niekoľko meteostaníc s rôzdnymi funkciami.Vybrať meteostanicu pre otca.

meteostanica

3. Čiapka s čelovkou

Čiapka s čelovkou je skvelý typ na darček. Je dostatočne teplá a ľahko sa s ňou svieti. Či už privečernej prechádzke tak aj pri práci po zotmení. Je to vážne dobrá vec, ktorú váš otec určite ocení. Navyše je to skvely darček snaď pre každého člena rodiny.Vybrať čiapku s čelovkou.

 Čiapka s čelovkou Darček pre otca

4. Závesný panel na náradie

Čo tak zvoliť závesnýý panel na náradie? Váš otec si môže vďaka nemu jednoducho triediť skrutky,matice, klince… Vďaka takéjto sade bude mať vždy v dielni poriadok.Vyberte si závesný panel na náradie.

 zavesny panel na naradie

5. Vyhrievaný poťah do auta

Vyhrievaný poťah do auta môže byť skvelý darček pre každého. Navyše majú v sebe zabudovaný termostat a tak je nastavenie teploty omnoho jednoduchšie. Vyhrievané poťahy do auta. 

vyhrievaný poťah do auta

6. Alkoholtester

Alkoholtester je jeden zo zábavných typov na darček. Zažijete si s ním veľa zábavy hlavne pri rodinných oslavách. Najlepší výber alkoholtesterov.

alkoholtester Darček pre otca

7. Magnetická vložka do topánok

S magnetickými vložkami do topánok bude váš otec chodiť ako po machu. Viskózny gél umožní rovnomerné rozloženie hmotnosti človeka, čím zníži preťažovanie chodidiel a zmierni otrasy pri chôdzi. Magnet so svojimi liečebnými účinkami zlepšuje prekrvenie, privádza bunkám živiny a kyslík, tíši bolesti nôh a zmenšuje opuchy. Magnetické vložky do topánok.

magneticka vložka do topanok

8. Tlakomer

Tlakomer je skvelým darčekom nie len pre otca ale využijú ho všetci členi rodiny. V každej rodine by mal byť tlakomer a navyše je to skvelý darček pre otca.Vybrať tlakomer.

tlakomer

9. Osobná váha

Osobná váha je super darček pre otca. Novinkou sú osobné váhy s Bluetooth, vďaka čomu môžete spojiť váhu s mobilom a údaje o váhe tam zaznamenávať. Vybrať osobnú váhu.

osobna váha Darček pre otca

10. Trekingove palice

Ak má váš otec rád prechádzky, určite sú správnym darčekom Trekingove palice. Vybrať trekingové palice.

trekingove palice

11. Oblečenie

Oblečenie je výborný darček pre otca. Smrť Jánošíkova. Otcovia väčinu času zarábajú v práci a niekedy im nezostane dostatok času ísť si nakúpiť oblečenie. Ako darček pre otca môžete vybrať bundu, nohavice, sveter alebo topánky. Vybrať oblečenie pre otca.

oblečenie

Darček pre otca nad 25e

1. Sušička ovocia

Skvelým darčekom ktorý určite odporúčame je sušička ovocia.Vybrať sušičku ovocia.

sušička ovocia

2. Elektrický gril

Ak má rád váš otec grilovanie. Určite by bol skvelým darčekom Elektrický gril. Grilovať môžete všade a po celý rok. Vybrať elektrický gril.

elektricky gril

3. Gril

Ak by váš otec chcel skôr vonkajší gril, určite je správnou voľbou zvoliť gril na tuhe palivo. Vybrať gril.

gril darček re otca Darček pre otca

4. Elektrické náradie

Skvelým darčekom je aj elektrické náradie. Či už ide o vŕtačky, píly, akú skrutkovače,… .Ako darček  je to na nezaplatenie. Otec sa vždy novému kúsku do dielne poteší. Vybrať elektrické náradie.

eketricke naradie

5. Sada náradia

Sada náradia je určite darček ktorý váš otec plne využije a veľmi sa mu poteší.Vybrať sadu náradia.

 sada naradia darček pre otca Darček pre otca

6. Oceľový sejf

Oceľový sejf ako darček? Určite áno. Oceľový sejf má veľké využitie, pretože niektoré veci treba mať pod zámkom. Vybrať oceľový sejf.

 ocelovy sejf darček pre otca Darček pre otca

7. Auto chladnička

Auto chladnička je jeden z darčekov pre otca ktorý poteší celú rodinu. Chladiace boxy sa dobre využívajú hlavne pri rodinných výletoch. Vybrať auto chladničku.

autochladnička

8. Zastrihávač vlasov a fúzov

Zastrihávač vlasov a fúzov je dobrým typom na darček pre otca, ktorý určite nájde svoje využitie.Vybrať zastrihávač vlasov a fúzov.

zastrihavac vlasov a fuzov Darček pre otca

9. Masáž nôh

Masáž nôh je dobrý darček ktorý poteší najmä po práci. Veľmi rýchlo uvoľňuje bolesť nôh a ľahko sa používa. Vybrať masáž nôh.

masáž noh Darček pre otca

10. Vojenský batoh

Vojenský batoh je dobrý na turistiku ale aj do práce. Je to kvalitný batoh ktorý je ako darček skvelý. Vybrať vojenský batoh.

vojensky batoh

Zlato – všetko o zlate na jednom mieste

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button