Tip na darček

Darček pre sestru 24 skvelých tipov na darček

Pomôžeme vám vybrať Darček pre sestru. 24 typov na darček pre sestru. Pozrite si naše darčeky.

1. Elektrická zubná kefka

elektricka-zubna-kefka-darcek-pre-sestru

Hovorí sa, že elektrická zubná kefka umýva lepšie zuby ako obyčajná kefka. Či to je pravda to neviem, ale môže byť s ňou zábava. Elektrická zubná kefka ti umyje zuby a nemusíš sa pri tom ,,narobiť” Vybrať elektrickú zubnú kefku.

2. Sendvičovač

darček pre sestru sendvičovač

Sendvičovač vie vykúzliť rýchle a dobré občerstvenie. Nezabare veľa času ani roboty. Vďaka nemu sa môžte rýchlo najesť a pripraviť do školy výbornú svačinu. Darček pre sestru. Najlepší výber sendvičovač ako darček.

3. Váza na kvety

darček pre sestru váza

Kvety sú veľmi pekné rastliny a mali by stáť v peknej váze. Váza sa vždy zíde a skrášľuje interier. Môže byť preto aj pekným darčekom pre vašu sestru. Vybrať vázu pre sestru ako darček.

4. Obliečky

darček pre sestru obliečky

Obliečky sú vďačným darčekom pre každého aj pre vašu sestru. Môžete si vybrať aké len chcete.Najlepší výber obliečok.

5. Deka

deka ako darček

Najlepšiu a veľkú dekoráciu vo vašej izbe tvorí prave deka. Deka vás zahreje a vytvára príjemné prostredie.Vybrať deku.

6. Podložka pod puzzle

rolovacia rohož pod puzzle ako darček

Ak tvoja sestra je fanušíkom puzzli tak práve podložka pod puzzle je tým správnym darčekom. Puzzle sa vďaka nej ľahko premiestňujú a nezaberajú veľla miesta. Podložka pod puzzle.

7. Chovateľské potreby:

Má tvoja sestra nejaké domáce zvieratko? Darček pre sestru. Ak áno určite by ju potešilo ak by dostala aj niečo preňho. Sada kief pre domácich miláčikov. Či je to mačka, pes alebo morča určite je dobré ho vyčesať.

Svietiaci obojok pre psa

Svietiaci obojok pre psa

Často chodí tvoja sestra na prechádzky zo psom za šera a v noci? Potom by určite potrebovala svietiaci obojok pre psa.

Misky pre psov

Misky pre psov

Vodítka a obojky pre psov

Vodítka a obojky pre psov

Hračky pre mačky Darček pre sestru

hračky pre mačku ako darček

8. Trezory a sejfy

 darček pre sestru trezor

Každé dievča si niečo tajné schováva, ale stáva sa, že skrýšu vždy niekto objavý. Tyristor. Trezor už len tak hocikto neotvorí a tvoja sestra má svoje tajomstvo v bezpečí. Vybrať trezor ako darček.

9. Dekoračné vankúšiky

 Dekoračné vankúšiky ako darček

Dekoračné vankúšiky určite potešia každé dievča. Vytvárajú dekoráciu, zútulňujú priestor a poskytujú pohodlie. Dekoratývnym vankúšom určite nič nepokazíte a je skvelím darčekom. Dekoračné vankušíky ako darček.

10. Úložný sedací box

 Úložný sedací box

Niekedy máme toho veľa a najradšej by sme to niekde schovali. Môžme tak urobyť vďaka úložnému priestoru, do ktorého nikto nemusí vidieť. Úložný sedací box môže byť práve jedným z nich. Úložný sedací box.

11. Fototapety a samolepiace dekorácie

Fototapety a samolepiace dekorácie

Biele steny nechce mať nikto, čo tak ich oživiť nejakou tapetou. Tapety sú pre dospelích ale aj tých najmänších. Stačí si len vzbrať. Darček pre sestru. Fototapety a tapety.

12. Fotorámčeky

 Fotorámčeky ako darček

Ak má tvoja sestra veľa fotiek určite ju poteší fotorámček, ktorý si môže vystaviť, kde len chce. Fotorámčeky sú v rôznych veľkostiach výber je len na tebe. Vybrať fotorámček.

13. Párty hry

Párty hry

Hry a zábavu ma rád každý a zvlášť, keď prídu kamaráti tak zábava je v plnom prúde. Tu je niekoľko hier, ktoré by ste si určite zahrali s vašimi priateľmi. Nájdete tu určite aj veľa nápadov pre originálne darčeky pre ostatných vašich blízkych. Vybrať párty hru.

14. Dekoratívne sviečky

 Dekoratívne sviečky ako darček

Farebné a voňavé sviečky budú určite skvelým darčekom pre vašu sestru. Sviečky sa využívajú všade. Či už je to pri pohodových domácich večeroch alebo pri kúpele sviečkou nič nepokazíte. Vybrať dekoratívne sviečky.

15. Spoločenské hry Darček pre sestru

Spoločenské hry

Spoločenské hry sú asi najobľúbenejšími hrami v rodine alebo s kamarátmi. Vieme sa pri nich skvelo zahrať, zabaviť a hlavne stráviť čas s tými, ktorých máme radi. Vybrať spoločenské hry.

16. Didaktické hry pre mladších

 Didaktické hry pre mladších

Ak je tvoja sestra ešte menšia didaktické hry pre mladších sú pre ňu skvelou voľbou. Darček pre sestru. Vďaka nim sa vzdeláva a zároveň sa skvelo zabaví. Vybrať didaktické hry.

17. Bezdrôtové slúchadlá

 Bezdrôtové slúchadlá Darček pre sestru

Nie je to lacná záležitosť, ale ak chceš kúpiť svojej sestre jeden z drachších darčekov bezdrôtové slúchadlá sú podľa mňa dobrou voľbou. Hudbu máme radi všetci a obvzlášť puberťáci a tínedžeri. Takže slúchadlá by mohli byť tým správnym darčekom. Vybrať bezdrôtové slúchadla. 

Darček pre mamu na narodeniny 22 tipov na darček

18. Závesy a záclony Darček pre sestru

Závesy a záclony Darček pre sestru

Spríjemnenie si svojej izby môžete spraviť závesom či záclonou. Dekorovania nas dievčata proste baví a radi si svoju izbu pekne zariadime. Vybrať závesy a záclony ako darček.

19. Uteráky a osušky

 Uteráky a osušky Darček pre sestru

Uterákov a osušiek nieje nikdy dosť. Niekedy sa nám postrácajú alebo zamažu a nemáme sa do čoho utrieť. Týmto darčekom určite potešíme aj ostatných členov rodiny. Darček pre sestru. Uteráky a osušky.

20. Kozmetické pomôcky

Kozmetické pomôcky ako darček

Kozmetické balíčky, pomôcky všetko čo by tvoja sestra potrebovala nájdeš tu na jednom mieste. Skrášľovanie a páčenie sa chce každé dievča rovnako. Vybrať kozmetické pomôcky.

21. Kozmetika

Kozmetika

Kozmetika sa zíde každému dievčatu. Či je to soľ do kúpeľa alebo vonné oleje, kozmetikou nič nepokazíte ale naopak doprajete svojej sestre pohodu a krásu. Vybrať kozmetiku.

22. Kulmy, stylery, Fén, Žehlička na vlasy

Kulmy, stylery, Fén, Žehlička na vlasy ako darček

Ak tvoja sestra nemá jeden z týchto spotrebičou je najvyšší čas jej ich kúpiť. Suché, vlnité či rovné vlasy tvoja sestra buďe môcť mať aké len bude chcieť.

23. Manikúra a pedikúra

Manikúra a pedikúra Darček pre sestru

Dievčatá sa radi skrášľujú a upravujú manikúra a pedikúra je pre nich správnym darčekom. Tvoja sestra sa určite poteší, vyber jej prístroj čo ešte nemá a určite to ocení. Vybrať manikúru a pedikúru.

24. Masážne prístroje Darček pre sestru

Masážne prístroje Darček pre sestru

Pohodu a relax máme radi všetci môžme si ju spríjemniť aj vďaka masážnych prístrojov. Masážne pristroje mame skoro na všetko. Vybrať masážny prístroj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button