Tip na darček

Trezory do bytu 5 najlepších trezorov do bytu

Potrebujete trezor ? Do bytu sa nehodia moc velké trezory lepšie sú malé, ľahko ukryteľné trezory. Vybrali sme pre vás Trezory do bytu 5 najlepších trezorov do bytu.

5.Trezor Kniha – trezory do bytu

trezor do bytu

Trezor je určený pre bezpečné uloženie vašich cenností, dokladov či peňazí. Ako ideálne umiestnenie trezoru sa ponúka knižnica. v poličke medzi knihami sa ľahko stratí. Vybrať trezor.

4. Oceľový sejf s elektronickým zámkom

bezpečnostný trezor

Uložte si svoje cennosti štýlovo. Trezor je možné ukotviť do steny alebo podlahy. Sila materiálu u dverí je 3 mm u plášťa 1,5 mm. Trezory do bytu. Vybrať trezor.

3. Oceľový sejf s elektronickým zámkom RS.30R.LA

trezor na cennosti

Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s elektronickým zámkom s alarmom. Disponuje podsvieteným LCD displejom a páčkou na otvorenie. Ponúka možnosť ukotvenia do steny alebo podlahy. Vybrať trezor.

Alarm sa spustí pri treťom zadaní nesprávneho kódu. Ďalej je možnosť aktivovať alarm pre prípad neoprávnenej manipulácie s trezorom. Možnosť nastavenia master kódu.

Darček pre mamu na narodeniny 22 tip na darček

2. Oceľový sejf s elektronickým zámkom – trezory do bytu

najlepší trezor

Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s elektronickým zámkom s alarmom. Disponuje podsvieteným LCD displejom a páčkou na otvorenie. Ponúka možnosť ukotvenia do steny alebo podlahy. Trezory do bytu. Vybrať trezor.

Alarm sa spustí pri treťom zadaní nesprávneho kódu. Ďalej je možnosť aktivovať alarm pre prípad neoprávnenej manipulácie s trezorom. Možnosť nastavenia master kódu. Najväčší pes na svete

1. Guzzanti GZ 503 Hotelový trezor, 20 x 42 x 37 cm

trezor do bytu

Majte svoje cennosti v bezpečí a pod kontrolou. Tento trezor je určený na ochranu cenností a dokumentov nielen v hotelových izbách, ale aj v kanceláriách a domácnostiach. Je vybavený klávesnicou s LED displejom a motorizovaným otváraním a zamykaním. Vybrať trezor.

Trezor má nehrdzavejúcu povrchovú úpravu s vysoko kvalitným práškovým lakovaním. Vnútorné rozmery trezoru sú (v x š x h): 18 x 40,5 x 32,5 cm.

Technické parametre a špecifikácia:

  • varovná signalizácia po dobu 1 minúty pri treťom zlom zadaní kódu
  • 3 možné spôsoby otvorenia:
  • osobný kód (4 – 8 čísiel)
  • master kód
  • kľúč (1 ks)
  • záznam (audit) o posledných 100 operáciách
  • napájanie: 4x 1,5 V
  • signalizácia vybitých batérií
  • predvŕtané diery, 2 v zadnej stene, 3 vo dne
  • dverová doska 5 mm, dvojbodová závora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button